Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAMBUSOWE Z BAWEŁNĄ (BAŁWANEK – SZPIC) 100 szt. – ZUZII

  3,71 

  OPIS Patyczki higieniczne ZUZii wykonane są z bawełny i bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Produkt zapewnia komfort i higienę, jest przyjemny w dotyku jak i funkcjonalny w użyciu. Opakowanie zawiera 100 sztuk patyczków, zapakowanych w pełni biodegradowalne opakowanie. Innowacyjny kształt końcówek patyczka ma wielorakie zastosowanie. Strona stożkowa może posłuzyć do korekty makijażu. Druga strona, przypominająca…

 • PATYCZKI HIGIENICZNE BAMBUSOWE Z BAWEŁNĄ 100 szt. – ZUZII

  3,32 

  OPIS Patyczki higieniczne ZUZii wykonane są z bawełny i bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Produkt zapewnia komfort i higienę, jest przyjemny w dotyku jak i funkcjonalny w użyciu. Opakowanie zawiera 100 sztuk patyczków, zapakowanych w pełni biodegradowalne opakowanie. Całość jest kompletnie bezpieczna dla środowiska i idealnie wpisuje się w Trend Zero Waste.

 • BUTELKA SZKLANA Z DOZOWNIKIEM DO MYDŁA W TABLETKACH 200 ml – BEN & ANNA

  53,75 

  OPISSzklana butelka z dozownikiem o pojemności 200 ml.Dzięki nowej butelce spieniającej do mydła w tabletkach wprowadzisz ideę ZERO WASTE do swojej łazienki. Za pomocą specjalnego dozownika z łatwością wyczarujesz własną, ekologiczną i delikatną pianę mydlaną, która dokładnie oczyści Twoje dłonie.Butelka jest wyjątkowo trwała i cechuje ją piękny design – ciemne, bursztynowe szkło i wytrzymała, lakierowana…

 • PŁATKI KOSMETYCZNE BAWEŁNIANE 70 szt. – GRON BALANCE

  6,91 

  SKŁADNIKI100% ekologiczne włókna bawełniane OPIS Pakowane w higienicznych warunkach. Nie zawierają wybielaczy optycznych i barwników. Bielone tlenem. UWAGI Nie spłukiwać w toalecie – używać worki na śmieci. Unikać kontaktu z otwartym ogniem, ponieważ produkt jest łatwopalny. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA W miejscu niedostępnym dla dzieci.

 • PATYCZKI KOSMETYCZNE 200 szt. – GRON BALANCE

  6,75 

  SKŁADNIKI 100% ekologiczne włókno bawełniane OPIS Pakowane w higienicznych warunkach. Nie zawiera wybielaczy optycznych i barwników. Bielone przez utlenianie. UWAGI Nie spłukiwać w toalecie – używać worki na śmieci. Patyczki higieniczne używać tylko do czyszczenia ucha zewnętrznego. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA W miejscu niedostępnym dla dzieci.