Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

 • SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g – JANTAR

  7,20 

  SKŁADNIKIsól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej. OPISSól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL HIMALAJSKA W MŁYNKU Z BIO ZIOŁAMI CZOSNKOWA 140 g – DARY NATURY

  13,55 

  SKŁADNIKIsól himalajska różowa, sól himalajska biała, czosnek płatki*, czosnek niedźwiedzi*, pieprz kolorowy* (* certyfikowany składnik ekologiczny) OPISMieszanka starannie dobranych przypraw doskonale sprawdzi się jako dodatek do mięs, sosów, zup oraz wielu innych przypraw. Solidne i trwałe wykonanie młynków sprawia iż mogą być stosowane do wielokrotnego użytku. Posiadają one ceramiczny mechanizm do regulacji grubości mielenia. ZALECANE…

 • SÓL MORSKA GRUBO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  4,87 

  SKŁADNIKI sól morska grubo mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej OPIS Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniach całego świata. Jej gruboziarnista struktura nadaje potrawom ciekawy i apetyczny wygląd. Sól morska to doskonała alternatywa dla…

 • SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA GRUBO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  5,20 

  SKŁADNIKIsól himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej. OPISSól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  5,36 

  SKŁADNIKI sól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej. OPIS Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL MORSKA DROBNO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  3,71 

  SKŁADNIKIsól morska drobno mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej. OPISSól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniach całego świata. Sól morska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  5,65 

  SKŁADNIKIsól czarna Kala Namak drobno mielona 100 %. OPISSól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL CZARNA KALA NAMAK GRUBO MIELONA 600 g – CRYSTALLINE PLANET

  6,31 

  SKŁADNIKIsól czarna Kala Namak grubo mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej. OPIS Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek. Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek….

 • SÓL ZIOŁOWA W DOZOWNIKU DEMETER BIO 200 g – LEBENSBAUM

  10,30 

  SKŁADNIKI sól morska 85 %, por, SELER naciowy, pietruszka, lubczyk, majeranek, bazylia, koper włoski, cebula, pasternak, marchew, szczypiorek, SELER, chilli (składnik rolnictwa biodynamicznego). INFORMACJA ALERGENNA Może zawierać GORCZYCĘ. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL Z BIO ZIOŁAMI 100 g – DARY NATURY

  4,16 

  SKŁADNIKI sól kuchenna 70%, cebula*, lubczyk*, oregano*, cząber*, czosnek niedźwiedzi* (w różnych proporcjach) (* certyfikowany składnik ekologiczny) OPIS Sól w połączeniu z ziołami ma niepowtarzalny smak przez co skutecznie podnosi walory smakowe potraw. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 • SÓL HIMALAJSKA W MŁYNKU Z BIO ZIOŁAMI DO SAŁATEK 95 g – DARY NATURY

  13,55 

  SKŁADNIKIsól himalajska biała, sól himalajska różowa, marchew suszona*, natka pietruszki*, papryka czerwona płatki*, czosnek płatki*, czosnek niedźwiedzi*, szałwia*, pieprz czary ziarno*, cząber*, majeranek*, cebula suszona* (*certyfikowany skadnik ekologiczny) OPISSól himalajska z dodatkiem starannie dobranych przypraw ekologicznych podnosi walory smakowe przygotowanych sałatek.MŁYNEK WIELOKROTNEGO UŻYTKU ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym miejscu

 • SÓL HIMALAJSKA W MŁYNKU Z BIO ZIOŁAMI 90 g – DARY NATURY

  13,55 

  SKŁADNIKIsól himalajska biała, pieprz kolorowy*, pieprz kolorowy*, czosnek niedźwiedzi*, czosnek płatki*, lubczyk*, cebula suszona*, pietruszka*, oregano*, cząber* (*certyfikowany skadnik ekologiczny) OPISDzięki starannie dobranym składnikom sól ma niepowtarzalny smak i aromat przez co pondosi walory smakowe przygotowanych potraw.MŁYNEK WIELOKROTNEGO UŻYTKU ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym miejscu

 • SÓL HIMALAJSKA Z BIO ZIOŁAMI DO SAŁATEK 190 g – DARY NATURY

  6,59 

  SKŁADNIKISól himalajska biała, sól himalajska różowa, marchew suszona*, natka pietruszki*, papryka czerwona płatki*, czosnek płatki*, czosnek niedźwiedzi*, szałwia*, pieprz czarny ziarno*, cząber*, majeranek*, cebula suszona* (certyfikowany skadnik ekologiczny) OPISSól himalajska z dodatkiem starannie dobranych przypraw ekologicznych podnosi walory smakowe przygotowanych sałatek. SPOSÓB PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym miejscu.

 • KWIAT SOLI MORSKIEJ ATLANTYCKIEJ 125 g – VIANDS

  8,63 

  SKŁADNIKI100 % sól atlantycka OPISKwiat soli gromadzi się w postaci wykwitów kryształów solnych na powierzchni wody morskiej (w stawach do odparowywania) pod wpływem działania naturalnej energii słońca i wiatru. Wykwity zbierane są na co dzień ręcznie grabkami i suszone na powietrzu. Nasz kwiat soli powstaje z wolnych od zanieczyszczeń otwartych wód Atlantyku w rezerwacie przyrody…